Mėnesio archyvas: 2015 m. vasario mėn.

Aktuali informacija

20140716_pasitarimas_del_sodu_kelio
Pirmas surengtas posėdis dėl kelio įteisinimo Kretingos rajono savivaldybėje 2014 m. liepos 16 d.

DĖL MIŠKO KELIO ĮTEISINIMO  

  •     2015-01-20  d. Kretingos raj. savivaldybėje įvyko pakartotinis pasitarimas  dėl miško kelio  atkarpos įteisinimo galimybių.  Dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Skruibienė,  NŽT  vedėjas Dalius Vitkus, miškų urėdijos atstovas Sigitas Kupšys ir kt .  Sodininkų bendriją  atstovavo pirmininkė Jurgita Petkutė-Marcinkienė ir  Audronė Žukauskaitė.  Buvo aptartos  bendrijos  problemos ir jų sprendimo galimybės.
  •  Bendrija ruošia dokumentus Nacionalinei žemės tarnybai prie susisiekimo ministerijos dėl Nžt kretingos skyriaus atsakymo į raštą apskundimo.
NŽT kretingos skyriaus atsakymas

Paskutinė gauta informacijaKretingos raj. savivaldybės raštas, 2015-02-05

 

  • IŠSAUGOTAS PRAVAŽIAVIMAS    DVIRATININKMAS IR PĖSTIESIEMS  2015-01-06  d. Susitikimas su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi. Aptartos kelio per mišką, aplinkelio problemos. Pasiūlyta surengti pasitarimą  į kurį būtų kviečiami LKD atsovai,  projekto rengėjai,  sb „Medvalakis“ bendruomenės nariai.
    2015-01-13 Meras Šarūnas Vaitkus telefonu informavo, kad gautas raštas iš UAB „Palangos aplinkelis“, kuriame  informuojama, kad iki 2015-05-01 d. ties nuovaža į sodus bus pastatyti įspėjamieji ženklai „pėstieji“, o kairėje pusėje įrengtas praėjimas pėstiesiems bei dviratininkams.  Planuotas susitikimas atšauktas.
  • Kam dėkoti už problemos sprendimą rasiteČia