Aktuali informacija

20140716_pasitarimas_del_sodu_kelio
Pirmas surengtas posėdis dėl kelio įteisinimo Kretingos rajono savivaldybėje 2014 m. liepos 16 d.

DĖL MIŠKO KELIO ĮTEISINIMO  

 •     2015-01-20  d. Kretingos raj. savivaldybėje įvyko pakartotinis pasitarimas  dėl miško kelio  atkarpos įteisinimo galimybių.  Dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Skruibienė,  NŽT  vedėjas Dalius Vitkus, miškų urėdijos atstovas Sigitas Kupšys ir kt .  Sodininkų bendriją  atstovavo pirmininkė Jurgita Petkutė-Marcinkienė ir  Audronė Žukauskaitė.  Buvo aptartos  bendrijos  problemos ir jų sprendimo galimybės.
 •  Bendrija ruošia dokumentus Nacionalinei žemės tarnybai prie susisiekimo ministerijos dėl Nžt kretingos skyriaus atsakymo į raštą apskundimo.
NŽT kretingos skyriaus atsakymas
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Paskutinė gauta informacijaKretingos raj. savivaldybės raštas, 2015-02-05

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

 • IŠSAUGOTAS PRAVAŽIAVIMAS    DVIRATININKMAS IR PĖSTIESIEMS  2015-01-06  d. Susitikimas su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi. Aptartos kelio per mišką, aplinkelio problemos. Pasiūlyta surengti pasitarimą  į kurį būtų kviečiami LKD atsovai,  projekto rengėjai,  sb „Medvalakis“ bendruomenės nariai.
  2015-01-13 Meras Šarūnas Vaitkus telefonu informavo, kad gautas raštas iš UAB „Palangos aplinkelis“, kuriame  informuojama, kad iki 2015-05-01 d. ties nuovaža į sodus bus pastatyti įspėjamieji ženklai „pėstieji“, o kairėje pusėje įrengtas praėjimas pėstiesiems bei dviratininkams.  Planuotas susitikimas atšauktas.
 • Kam dėkoti už problemos sprendimą rasiteČia
  Loader Loading...
  EAD Logo Taking too long?

  Reload Reload document
  | Open Open in new tab

 

2 komentarai

 1. dar galima butu aptarti ir asfaltuoto kelio nutiesima i gyvenviete..27 metai ir normalaus privaziavimo nera nei is vienos nei is kitos puses.

  1. Kretingos rajono savivaldybėje 2015- 01-20 d. buvo aptartos Pušų g. problemos. Asfalto dar teks palaukti – artimiausiu 5-mečiu nenumatyta. Motyvuoja tuom, kad vyksta statybos palei kelią, mažas mašinų srautas ir aišku nėra pinigų. (Prioritetai sudėlioti savaip) Bet gera naujiena ta, kad po susitikimo, jau kitą dieną sulaukiau skambučio iš administracijos direktoriaus pavaduotojos Danutės Skruibienės, kuri informavo: Pavasarį imsis tvarkyti Pušų g. atkarpos tie ivažiavimu į sodus: reikalingos pralaidos, kad vanduo negraužtų kelio. Dar gera žinia, kad Kret. raj. savivaldybė šiemet Pušų g. atkarpą, einančią per sodus, perims savo globai, t.y. inventorizuos.
   Taigi pamažu iriamės tolyn. Mes turime vilties susitvarkyti miško kelio 600 m. savo jėgomis ir džiaugtis važiuodami asfaltuotu „Aplinkeliu“.
   s/b Jurgita P.M.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *